درباره سپاهان پک

شماره تماس

info@sepahanpack.com

آدرس

info@sepahanpack.com

پست الکترونیک

info@sepahanpack.com

هدف ما ساده و روشن است: دستیابی به بهترین‌ها؛ که برای دستیابی به این هدف، مشتری مداری، نوآوری و بهره مندی از بروزترین تکنولوژی‌های صنعت چاپ از اقدامات اساسی ماست. و با تکیه بر تجربه و تیم متخصص، همچنین همکاری با برترین برندهای فست فود و رستوران، تمام این اقدامات در جهت رضایت مشتری درحال انجام است.

حضور متخصصین و کارشناسان زبده طراحی، استفاده از بهترین متریال موجود در بازار مطابق با استانداردهای بین الملل، داشتن نگاهی رقابتی درتولید و اشراف کامل بر ذائقه و سلایق مشتریان تنها گوشه‌ای از توانمندی ماست که اطمینان کامل را برای همکاران ما فراهم کرده است.

با نگاهی به سیرتکاملی صنعت چاپ و بسته بندی می‌توان  این نکته را دریافت که  دیگر همچون گذشته تنها به‌عنوان وسیله‌ای برای حمل غذا و خوراکی، یا جایگاهی برای محافظت از غذا در برابر فساد در نظر گرفته نمی‌شود. بلکه با یک طراحی جذاب علاوه بر جذب مشتری بیشتر، نوعی تبلیغات رایگان برای شما حساب می‌آید.

این موضوع با گسترش شبکه‌های اجتماعی و جایگاه تعیین‌کننده آن در انتخاب مردم اهمیتی دو چندان می‌یابد. علاوه برآن نگاه دقیق مشتریان در وهله اول متوجه بسته بندی یا جعبه محصول خواهد شد و قضاوت آن‌ها را حتی با ارائه بهترین کیفیت تحت تاثیر قرار خواهد داد. لذا با اتکا به  ظرفیت محصولات ما می‌توانید بخش بزرگی از دغدغه بازاریابی و جذب مشتری را برای محصول‌‎تان حل شده در نظر بگیرید.

در کنار هم یک خانواده‌ایم” این جمله‌ای است که به معنای واقعی کلمه سرلوحه تمامی فعالیت‌های این مجموعه قراردارد و در راستای تحقق آن تمام انرژی و توان خود را جهت آگاه‌سازی مشتریان و هم‌چنین ارائه محصولات و خدمات باکیفیت به کار می‌گیریم و با یکدلی و صداقت نسبت به تعهداتمان عمل می‌کنیم.
به منظور تداوم در بهبود و رشد مستمر ما هرروز به دنبال یادگیری و بهتر شدن هستیم. رشد، توسعه دائمی، یادگیری و بهبود مستمر را با آغوشی باز پذیراییم. به همین دلیل از شما مشتری عزیز می‌خواهیم مشاوره نامحدودی را از ما طلب کنید، اینکار باعث خشنودی و رضایت تیم پان می‌باشد. به دنبال این هستیم که خود را محک بزنیم، پس تغییرات را مشتاقانه می پذیریم تا با اعمال نظرات موثر بتوانیم محصولی باکیفیت‌تر و خدماتی شایسته‌تر از قبل به مشتریان خود ارائه دهیم.
در تمامی این سالها که سعادت همراهی و همکاری با شما را داشته‌ایم و پا به پایتان پیش رفته‌ایم هیچگاه فراموش نکرده‌ایم که “حق با مشتری است” لذا تصمیمات خود را بر پایه حفظ و جلب اعتماد شما مشتریان عزیزمان گرفته ایم و خرسندیم که جوابی جز وفاداری از شما دریافت نکرده‌ایم. امیدواریم در آینده نیز با حفظ این ارتباط بتوانیم وظیفه خطیر خود را به نحو احسنت به سرانجام برسانیم.

چشم انداز

سپاهان پک یک مجموعه پیشرو در صنعت چاپ و بسته بندی است که در سال‌های اخیر تمرکز خود را بر تولید جعبه‌های مدرن و کاربردی متمرکز کرده است.

کلیه مراحل تولید بسته بندی از انتخاب ابعاد تا طراحی، تولید و ارسال به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن و دریک بازه زمانی رقابتی صورت می‌گیرد و این ویژگی‌ها این مجموعه را در صدر لیست انتخاب‌های مشتریان قرار داده است.

این مجموعه که در ابتدا با یک دستگاه برش ساده پا به عرصه تولید نهاد، امروزه با تجهیز خط تولید به پیشرفته‌ترین امکانات صنعت چاپ توانسته در بازار رقابتی موجود ورود کند و نظر مشتریان و همکاران بسیاری را به خود جلب کند.

چاپ و بسته بندی سپاهان پک با تکیه بر توان تولید و پرسنل مجرب توانسته در بازار خاورمیانه نیز ورود کند و با تامین نیازهای مشتریانی از اقلیم کردستان، عراق، امارات متحده و…. سهم کوچکی در پیشبرد اهداف صادرات کشور عزیزمان ایران داشته باشند.

 

این موضوع جایی اهمیت پیدا می‌کند که سلیقه مشتریان درزمینه چاپ از طراحی گرفته تا انتخاب متریال در کشورهای مختلف متفاوت است و مدیریت این تنوع مشتریان نیاز به تجربه و اطلاعات حرفه‌ای زیادی دارد.

سپاهان پک هم اکنون ضمن همکاری با چندین کارگاه خدمات پس از چاپ شامل دایکات و لتر، جعبه چسبانی، پاکت سازی و … سهم بسزایی در کارآفرینی و جذب نیروهای توانمند برای خود قائل است.

این مجموعه در نظر دارد تا با گسترش این فضای کارگاهی در آینده‌ای نه چندان دور تنوع و حجم تولیدات را افزایش دهد.

این مهم جز با جذب حداکثری مشتری از طریق ارائه محصول با کیفیت در حداقل زمان ممکن امکان پذیر نخواهد بود.

0 +
سال سابقه تولید و توزیع محصولات بسته بندی در سراسر کشور
0 +
سال فعالیت در سطح خاورمیانه
0 +
پرسنل مجرب سازمانی
0 +
پرسنل توانمند و متخصص خط تولید
0 +
دستگاه های به روز صنایع چاپ و بسته بندی

گالری تصاویر

سوالی دارید؟

جهت ارتباط با ما دکمه زیر را فشار دهید